HAMA 111098 Balónky do sušičky

  • https://image.srovname.cz/cz/500/1521156/hama-111098-balonky-do-susicky.jpg

    0

Speciální balónky do sušiček prádla, fungující jako přirozený změkčovač vláken tkanin. Netoxické, nealergické. Šetrné vůči životnímu prostředí: dlouhodobě a opakovaně použitelné, snižující čas sušení prádla. Snadné použití: umístěte tyto míčky do bubnu sušičky. Cena DATART.cz včetně DPH a služeb.- pro výrazně měkčí »

Recenze HAMA 111098 Balónky do sušičky

Tomas Strasne hlucne. Clovek da penize navic za extra tichou susicku a pak kdyz do toho da ty balonky, tak si u toho neslysi vlastniho slova. :(

Helena B. Nedokážu posoudit, zda balónky skutečně ušetří čas a energii při sušení, ani nedokážu posoudit, zda prádlo při sušení skutečně nadzvedávají a provzdušňují, jelikož to dělá i sušička otáčením bubnu. Hlučnost balónků při sušení (narážení do bubnu) je snesitelná. Balónky jsou navoněné. Při sušení se z nich uvolňuje vůně, takže se to asi trochu mísí s použitou aviváží. Mám kombinovaný spotřebič pračku se sušičkou, balónky jsou určené pro sušičky a nevím, zda se mohou i prát v pračce aby následně mohli být při sušení v rámci jednoho cyklu (v návodě taková situace není). Takže na začátku sušení musím pračku zastavit, vložit balónky a pak nechat sušit dál. Logicky na balónky občas zapomenu.

monika vůbec s ničím neskutečná hlučnost a výsledek při porovnání není vůbec poznat, unáhlená, zbytečná koupě

Jirka prádlo hezky voní -

kao -

+ Přidat hodnocení více...

Hodnocení produktu 60%

(12 recenzí)